Jdi na obsah Jdi na menu

Úsov - Sokol Jestřebí 2:1 (2:1)

11. 6. 2023

Důležitý zápas,kde jsme chtěli potvrdit 3 body abychom se nestrachovali jak dopadnou ostatní zápasy jsme výsledkově nezvládli, když po našem vedení, jsme soupeři dovolili otočit výsledek na 2:1. Začátek jsme hráli příliš opatrně, ani Úsov se nepouštěl do bezhlavého útočení, čekalo se v podstatě na 1. gól. Ten jsme dali my, po pěkné narážečce s Viktorem Švubem se ocitl Tomáš Horký před gólmanem a nezaváhal. Běžela 17. minuta a měli jsme hru ve své moci. Byli jsme však až příliš vyklidnění, protože po nešťastné ruce Pepy Kramara, když míč po odrazu od země ho trefil do ruky, rozhodčí odpískal penaltu pro Úsov. Jejich nejlepší hráč Obíral ji proměnil a bylo 1:1, běžela 26.minuta a o minutu později po odražené střele se tentýž hráč trefil zpoza vápna na vzdálenější tyč a bylo 2:1. Do poločasu se již nic důležitého nestalo. Ve druhém poločase byla z naší strany snaha srovnat, ale kromě několika pokusů zdálky jsme nic zásadního neměli. Na druhé straně nás podržel Radek, když jsme hráli už vabank a tak výsledek skončil jako 1. poločas, 2:1. Nakonec po zjištění ostatních výsledků byly oba mančafty zachráněni, protože Rapotín nezvládl derby se Šumperkem a s největší pravděpodobností padá do III. třídy společně s Dubickem a Palonínem.