Úsov - Sokol Jestřebí 0:3

1. 9. 2018

Za ideálního fotbalového počasí jsme sehráli velmi dobrý zápas. Od začátku jsme byli lepším mužstvem, vytvářeli jsme si šance, branku jsme dali v 15.minutě, když Tomáš, který hrál v útoku po nezištné přihrávce do vápna nezaváhal a bylo 1:0. Škoda, že jsme z množství šancí nenavýšili vedení do poločasu, šancí bylo dost. Domáci hráli spíš na náhodu a pod tlak nás nedostávali. Ve druhém poločase jsme zahodili hned na začátku několik dobrých příležitostí, domácí přidali, ale Radek byl vždy na místě, když už se k němu něco dostalo. Druhá branka do sítě domácích přišla v 18. minutě 2. poločasu, když se ve vápně nejlépe zorientoval Honza Flodr a bylo veseleji. Domácí se snažili, ale naše obranná činnost byla nad jejich síly. Jedinou pořádnou šanci jim připravil rozhodčí, když posoudil nakopnutý balon jako malou domů, ale tuto standardku jsme ubránili. V závěru se prosadil David Pokorný a bylo 0:3. Nemrzí ani Frantův neproměněný samostatný brejk v poslední minutě. Díky všem za bojovnost a výbornou hru, která je tou nejlepší pozvánkou na příští týden doma proti ambiciózním Vikýřovicím.