Úsov - So Jestřebí 0:3

17. 8. 2013

Za vedra v netradiční čas už od 14 h jsme sehráli výsledkově velmi dobrý zápas venku, když jsme proměnili tak 30% šancí, které jsme měli. Hned v úvodu se naši borci pustili do domácích zostra a bylo jen otázkou času, kdy se podaří dát gól. David Lukáč 2x naservíroval svému parťákovi v útoku Frantovi Maradovi, ale ten se zatím jen zastřeloval, 2 velké šance měl i David, ale domácí gólman ho vychytal. Naštěstí Franta se trefil, když dostal za půlkou balon na hranici ofsajdu, obráncům utekl a poslal balon kam měl - 0:1 ! Do poločasu měli i hosté šance, jednou se zaskvěl Petr Večeř a jednou domácí útočník dával těsně vedle. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, velkou šanci měl Michal Krátký, bohužel nedal, pak už to byl festival neproměněných šancí, který přerušil střídající Tomáš Neplech, když po pěkné přihrávce Davida Lukáče dal po zemi na vzdálenější tyč na 0:2. Pak šel asi 3x sám na bránu Lukáš Mička, pak Míša Krátký, ale nic z toho. Domácí byli celkem bezzubí, co prošlo, tak měl Petr. V závěru pak dal po sólu Mička 3. gól a bylo po zápase. Rozhodčí Motlíčková nastavila 5 minut, ale Úsovu to bylo houby platné. V zápase, kde jsme dominovali, ale střelecky se tak nedařilo jsou 3 body jednoznačně zasloužené, i přes absenci důležitých hráčů (Janíček, Pokorný). Na Bohutín, se kterým hrajeme za týden, potřebujeme potvrdit body zvenku a zvítězit.