Třeština - Sokol Jestřebí 3:2 (2:2)

1. 5. 2022

Konečně za teplého počasí, kvalitním hřišti jsme sehráli velice smolné utkání. 1. poločas se hrál pěkný fotbal z obou stran, naši hráči se vůbec nezalekli zkušeného soupeře a od začátku jsme jim zatápěli. Bohužel po 1. třeštinském rohu jsme dostali branku, ale bylo otázkou času, kdy vyrovnáme. Byli jsme aktivní, jenom koncovka nebyla přesná. Domácí několikrát zachraňovali odkopy, málem z toho rezultovali vlastní góly. Nakonec si jeden opravdu dali po zakončení Davida Pokorného hlavou usměrnil do vlastní sítě domácí hráč na 1:1. Bohužel po nedůrazu ve středu obrany se domácí dostali do vedení ve 24. minutě. Naštěstí naše útočná hra nám vrátila vedení, když se nádherně trefil levačkou Martin Horký. Škoda, že břevno po střele Lukáše Mičky nebylo výš, mohlo být 2:3, ale do kabin se šlo za nerohodného stavu. Ve druhém poločase se domácí soustředili spíš na obranu a brejky, ale vzadu jsem to drželi. Moc velká škoda byla, že Tomášova střela skončila na tyči, další střela Erika šla těsně vedle a tak se domácí po ojedinělé šanci dostali po rychlém kontru a nedorozumění v obraně do vedení 3:2. Času na srovnání bylo dost, ale domácí změnili taktiku, v podstatě každý náš útok byl zastaven faulem, pomezní mával náš každý útok jako ofsajd, zdržování a hlavně tvrdá hra zcela změnili chod věcí. Jarda musel střídat po tvrdém faulu, Martin Horký taky nedohrál a Franta dohrál se sebezapření. Závěr zápasu neměl s fotbalem ze strany Třeštiny nic společného, ale tak to někdy bývá. Na naše hráče můžeme být hrdí, že se snažili hrát fotbal až do konce, tentokrát se to nepodařilo, jsme zklamaní, ale jedem dál. Hlavně aby se kluci dali dohromady a příští týden potvrdili domácí neporazitelnost.