Staré Město - Sokol Jestřebí 9:3 (5:1)

27. 9. 2020

Ve Staráku jsme totálně zaspali začátek, hned ve 3. minutě utekl po naší levé straně domácí útočník na hraně ofsajdu a propálil Radka. Ve 12. minutě Radek neudržel balon a z dorážky jsme dostali 2. gól, paradoxně to byly jediné 2 pořádné útoky domácích, jinak jsme měli balon na kopačkách spíš my. Ve 21. minutě po důrazu domácích doslova dotlačili 3. gól a my už jsme tahali definitivně za kratší konec. Martin Sládek dal z přímáku břevno, to už je pomalu tradice a rozjetí domácí dali do poločasu z brejků ještě 2 branky. Tomáš snížil z penalty a poločas skončil hrozivě 5:1. Hned na začátku 2. poločasu jsme domácí zatlačili a Tomáš dal ze hry svůj druhý gól. Za chvíli jsme měli velkou šanci na 5:3, ale Tomášovi to bohužel už nevyšlo. Pak se projevilo pravidlo nedáš - dostaneša z protiůtoku jsme dostali na 6:2. Naši hráči nic nevzdali, ale důrazní domácí se značným sebevědomím nám nastříleli ještě 3 branky vesměs po jedoduchých akcích, bez mezihry. Tomáš ještě korigoval 5 minut před koncem z penalty po faulu na Frantu na konečných 9:3. Loni jsme vyhráli ve Staráku 8:2, letos nám to domácí vrátili i s úrokama. Nicméně kluci to i přes nepříznivý stav nezabalili a dohráli zápas s hlavou nahoře. Příště musíme snížit líbivost a hrát tvrději, důrazněji a každý útok zakončovat jako dnes Starák.