Jdi na obsah Jdi na menu

Staré Město - Sokol Jestřebí 6:2 (2:1)

24. 9. 2022

Za krásného počasí se hrál fotbal plný soubojů, (ne)odpískaných faulů a zasloužené vítězství domácích. Prvních 15 minut jsme se hledali, naštěstí domácí z tlaku dali jenom jeden gól. Poté se hra vyrovnala, Tomáš Horký dal břevno, domácí však z důrazu dali druhý gól. Pak měl Franta velkou šanci, nedal, ale za pár minut to napravil a snížil na 2:1. Hru jsme celkem vyrovnali, ale vyrovnat do poločasu se nepodařilo, i přes velkou šanci Martina Sládka. Do druhého poločasu si domácí opět důrazem vynutili převahu, ale postupně jsme na ně navázali, bohužel rozhodčí neposoudil faul na Davida Habicha jako penaltový a z protiútoku po velké minele stopera jsme prohrávali o 2 branky. Naštěstí za 3 minuty David Kondler snížil na 3:2 a bylo stále o co hrát. Bohužel po další chybě u lajny jsme dostali gól na 4:2 a to nás zlomilo. Domácí využili naší tradiční nekoncentrovanosti a za 5 minut dali na 5:2, za další minutu na 6:2. Všechny góly po ztrátě uprostřed hřiště a rychlém brejku, jako z kopíráku. Zápas se už dohrával, kaňkou byl úmyslný faul na Frantu, který utkání nedohrál, snad bude OK.