Jdi na obsah Jdi na menu

ŠP: Nový Malín - Sokol Jestřebí 2:4 (0:1)

12. 3. 2023

Za slunečného počasí na mohelnické umělce jsme sehráli vítězné finále šumperského zimního poháru. Když už jsme se do finále dostali, tak jsme chtěli vyhrát a získat pohár. Celý 1. poločas jsme měli více ze hry, šance jsme ale zpočátku neproměňovali, smůlu protrhl Tomáš, který se dostal do vápna (27.min.), pohrál si s obráncem a pravačkou dal nechytatelně. Druhý poločas jsme nezačali dobře, po diskutabilním faulu centroval do malého vápna malínský hráč (53. min) a k překvapení všech míč zaplul na zadní tyči do sítě. Tento moment nás trochu rozhodil, malínské naopak povzbudil a za další 3 minuty umístěnou střelou zpoza vápna nám dali druhý gól. Naštěstí jsme se oklepali a začali opět hrát naši hru a za 10 minut jsme srovnali po centru Tomáše zakončoval Jarda Janíček (64. min). Za další 4 minuty vyslal Jarda dopředu Frantu, který otočil na 2:3. Malínští se snažili vyrovnat, ale z brejku dával v 89. min.Franta 4. gól a bylo rozhodnuto. Po zápase jsme převzali, pohár, medaile a čeká nás i odměna v podobě 2 sudů z Hanušovic.

Všem poděkování za vydařenou reprezentaci našeho klubu v 2. ročníku šumperského poháru.