Výsledek utkání: 2:4 (0:3)
branky: Hrdlovič, Lukáč
sestava: Lehar-Němec J.,Daniel,Kramar J.,Polášek-Pokorný,Orlický,Němec T.,Kramar M.-Hrdlovič,Malý
náhr.: Kristek,Lukáč
Utkání jsme začli velmi špatně po nešťastném odkopu našeho brankáře zvoleje přehodil hostující hráč našeho gólmana a míč zapadl do branky. Za 5 minut po nedorozumění v obraně hostující hráč zavěsil podruhé do naší branky. Po tomto budíčku jsme začali hrát vyrovnaný fotbal a naši snahu po krásné střele Hrdloviče zastavila tyč. Bohužel ke konci poločasu nám hosté zasadili 3. úder. Naši hráči dále bojovali, výsledkem byla opět tyč. Ve druhém poločase naši hráči vybojovali penaltu po faulu na Tomáše Němce a Kamil Hrdlovič snížil na 1:3. Bohužel po našich několika neproměněných šancí utekl hostující útočník a z protiútoku zvýšil nechytatelně na 1:4. Před koncem ještě korigoval David Lukáč na 2:4, další góly jsme již nedali a prohráli. Leština prokázala, že má širokou základnu a kvalitní hráče (A hrálo v sobotu a B tým byl posílen), nám nepřálo štěstí v koncovce, navíc nám chyběl Marek Pohančeník a Radek Čecháček, což bylo vidět na chybách v naší defenzivě.