Sokol Jestřebí - Zábřeh B 6:1 (2:0)

21. 5. 2023

Konečně jsme to urvali, hned ve 2. minutě po rohu, který zahrával Martin Sládek dával netradičně Jarda Janíček hlavou na 1:0, to nás dostalo do zápasu, byli jsme hladoví po gólech a vzadu nás jistil neskutečný Radek Doubrava. Ve 14. minutě se dostal do šance hrdina zápasu Tomáš Horký, který nekompromisně zavěsil na 2:0, do poločasu se nic už nezměnilo. Hned na začátku 2. poločasu fauloval hostující obránce Tomáše ve vápně a rezultovala z toho penalta, kterou proměnil Tomáš na 3:0 !

Zábřeh nadále hrozil, ale Radek a obrana vše zachytili, když už byl Radek překonán, tak zadunělo břevno, hned 2x. Lukáš Mička dal na 4:0, to už bylo hodně dobré, hosté z brejku dali na 4:1, ale Tomáš dovršil hatrik a bylo rozhodnuto!  V závěru dal Jarda na 6:1 a v klidu se dohrávalo.

Všichni zaslouží "1", nicméně zápas to byl hlavně Tomáše a Radka. Za týden v sobotu jdeme urvat body v Rapotíně !