Sokol Jestřebí - Vikýřovice 0:3 (0:1)

24. 9. 2023

Mistrák byl poznamenán nevídanou absencí, 5 hráčů lehlo s horečkami, pak 2 další absence, což už je zásah do sestavy moc velký. Na poslední chvíli nám vypomohl David Kondler a měli jsme aspoň 2 náhradníky. Jarda Janíček musel na předstopera (a vedl si výborně), ostatní improvizace v sestavě nás oslabili hlavně v záloze, ale kluci bojovali statečně. Škoda gólu do šatny, kterému předcházela naše tutovka, ale pravidlo nedáš - dostaneš, se opět potvrdilo. Ve druhém poločase jsme se snažili vyrovnat, největší šancí bylo břevno a tak po chybě v rozehrávce v 75. minutě dali hosté na 0:2 a bylo rozhodnuto. Vikýřovice pečetili 2 minuty před koncem na 0:3 po rohu. Je potřeba se z toho oklepat a ve čtvrtek snad už budou marodi v pořádku, hlavně ale na neděli do Bratrušova, kde musíme ztracené body získat zpět.