Sokol Jestřebí - Úsov 4:3

14. 8. 2016

Za krásného odpoledne na perfektně připraveném hřišti Michalem Klimešem se hrál útočný fotbal z obou stran, štěstí a vůle po vítězství zajistila našim barvám důležité 3 body. Ale postupně, domácí tlak vyústil hned ve 3. minutě v první branku, když Lukáš Mička sledoval dlouhý odkop od naší branky a balon uklidil do sítě. Stejný střelec dal na 2:0 po závaru z rohu a bylo veseleji. Hosté se však s posilami z Kamenné a hlavně mohelnického B nevzdali a z nevinné akce dali na 2:1, když Kamil neměl šanci reagovat. Lukáš měl na kopačce hatrick, ale ze sóla nedal, hosté pak po diskutabilním trestňáku srovnali na 2:2. Naštěstí jsme dali gól do šatny na 3:2, když posila Viktor Švub dal po závaru z rohu gól na 3:2 ! Druhý poločas jsme začali aktivně, ale hosté se nevzdávali a nutno dodat, že zaslouženě jejich snaha byla odměněna opět po závaru vyrovnávacím gólem. Jestřebí spasili náhradníci, Ondra Kristek vybojoval míč a jeho centr zužitkoval Lukáš Švoma a bylo 4:3 !! Úsov se v závěru snažil nakopávanými míči vyrovnat, Jestřebí pak útočilo do otevřené obrany, ale ani jeden tým nebyl úspěšný, tak body zůstaly doma! Všem poděkování za bojovnost a touhu po vítězství !

Kramar K- Krátký,Kondler,Kramar J, Hrdlovič-Janíček,Švub,Horký T,Doubrava-Mička,Flodr

dále hráli: Sládek,Kantor,Kristek,Švoma,Horký M