Sokol Jestřebí - Třeština 6:1 (3:0)

29. 8. 2021

Před zápasem silně zapršelo, ale na terén to nemělo vliv, v průběhu zápasu se objevilo i sluníčko a kdo nepřišel mohl litovat. Do zápasu jsme vstoupili jak to nejlíp šlo, hned ve 2. minutě dal branku Tomáš Horký, když gólman jenom vyrazil Jardovu střelu a Tomáš umístil nechytatelnou dorážku. Pak hosté ukazovali proč jsou na špici okresního přeboru, byli lepší na míči, ale naše obrana se skvělým Radkem bránila fantasticky. Ve 27. minutě se prosadil opět Tomáš a bylo 2:0, A by to nebylo málo, důrazný Lukáš Mička dal ve 32. minutě za přispění hostujícího obránce na 3:0 ! Poločas snů smiley.. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, když z přímáku snížili na 3:1, naštěstí jsme víc nedovolili a v 57. minutě po chybě hostující obrany dal Martin Sládek na 4:1, to byl asi rozhodující moment, protože hosté ztratili drajv a už to z jejich strany byla spíš nakopávaná. Když dal Tomáš z penalty na 5:1 a hosté neproměnili 2 tutovky, už se jen dohrávalo. Branku na konečných 6:1 dal Jirka Kantor po nezištné přihrávce skvěle hrajícího Martina Sládka. Dnes nás podržel v brance Radek a výborná koncovka, hlavně Tomáše. Za týden musíme potvrdit formu proti Juventusu, který zatím také neztratil žádný bod.