Sokol Jestřebí - Třeština 4:5 (3:2)

1. 9. 2019

Do zápasu jsme vstoupili skvěle, do vedení nás dostal Michal Novotný už v 9. minutě, ve 14. minutě zvýšil Petr Jíra na 2:0 po rychlém protiůtoku a vypadalo, že zápas budeme mít pod kontrolou, bohužel v další šanci Petr nedal branku ve velké šanci, pak nás zastavilo břevno. Pravidlo nedáš dostaneš zafungovalo, když po rohu tečoval neštastně náš stoper míč a hostující hráč Masopust dal zadarmo gól na 2:1. Stejný hráč vyrovnal ve 37. minutě. Do poločasu jsme naštěstí otočili na 3:2 po pěkné akci, když zakončoval Lukáš Mička. Do druhého poločasu obě mužstva vstoupili aktivně a rychlý a líbivý fotbal se nepřestal hrát, Michal Novotný dal tyčku, hosté zdálky z náhodného útoku vyrovnali na 3:3. V 79. minutě ošklivě fauloval obránce Třeštiny Frantu ve vápně (ten zápas nedohrál s podezřením na zlomeninu nártu) a Michal Novotný dal na 4:3. Vedení jsme bohužel neudrželi, hostující hráč šikovně přihrál faul a kopala se penalta proti nám, Hostující hráč se nemýlil a bylo srovnáno na 4:4. Naneštěstí to nebyl konec a v 87. minutě se hostům podařilo dát vítězný gól a místo 3 bodů, které byly na dosah, nemáme nic. Přesto je potřeba mančaft pochválit za bojovnou hru, bohužel dnes nám štěstěna zůstala otočená zády, ale to se stane. Nemáme se za dnešní výkon vůbec stydět, příští týden si budeme chtít ztracené body vzít zpátky !