Sokol Jestřebí - Šumperk B 0:6 (0:4)

9. 4. 2023

Na těžkém terénu po silných deštích, ale v samotném zápase za pěkného počasí jsme sehráli nešťastnou partii, která skončila vysokou porážkou. Hosté nastupují na jaře v úplně pozměněné sestavě oproti podzimu a je to znát, zatím nepoznali na jaře porážku, i když začátek zápasu tomu nenasvědčoval, do 25. minuty jsme drželi 0:0, dokonce jsme si vypracovali 2 velké šance, ale gólman hostí nás vychytal. Ve 25. minutě nám hosté po rychlém útoku dali gól a než jsem se vzpamatovali za další 2. minuty lovil Kamil podruhé, střela zdálky byla nechytatelná. To nás rozhodilo, navíc Franta dostal koňara a musel zbytek poločasu odpočívat a Jarda si poranil sval.Toho hosté využili a mezi 35. a 37. minutoz nám vstřelili ještě 2 góly. O přestávce jsme si řekli, že to nezabalíme, ale i přes naše velké šance se nám branku nepodařilo vstřelit, pouze břevno po střele Matěje a zbytek pochytal jejich gólman. Přesto druhý poločas byl z naší strany dobrý, minimálně 2-3 góly tam měly padnout, hosté přidali ještě 2 branky a zaslouženě si vezou 3 body.