Sokol Jestřebí - Staré Město 1:5 (1:2)

7. 5. 2023

Zápas, kde jsme už potřebovali bodovat se zpočátku pro nás vyvíjel dobře, dali jsme 1. branku ve 29. minutě, když Franta Marada prostřelil hostujícího gólmana a vypadalo to na s námi dobře. Bohužel za 5 minut jsme dostali zbytečný gól, když po naší pravé straně prošel přes několik našich hráčů hostující útočník až do vápna a dostal míč do naší branky. Ještě hůř bylo ve 41. minutě, když po krátkém výkopu našeho gólmana se dostal k míči hned po výkopu zkušený Lazarov a otočil na 1:2. Po přestávce jsme si vynutili převahu, bohužel 3 velké šance hned za sebou jsme nedokázali proměnit, velká škoda ! Pak přišel v 56. minutě kriminální faul na Frantu, který byl zezadu faulován do oblasti zátylku a vypadlo to s ním moc špatně. Naštěstí se z toho pomalu dostal za lékařské asistence, ale dohrál a zamířil do nemocnice na kontrolu. To s námi docela otřáslo a přesilovku, protože hostující stoper dostal ČK, jsme nebyli schopni využít, naopak soupeř po autu v naší polovině a centru do malého vápna dal na 1:3 a bylo v podstatě hotovo. V závěru naše zdecimované mužstvo dostalo ještě 2 branky a výsledkem 1:5 skončilo toto utkání. Nejdůleřžitější je však zdraví Franty a všichni mu držíme palce aby byl v pořádku. Za týden do Loštic, kde musíme prolomit naši střeleckou smůlu a zabojovat o body, které už nutně potřebujeme.