Sokol Jestřebí - SK Zvole 2:5 (1:4)

13. 10. 2019

Derby přineslo bojovný a vyhecovaný fotbal, kde so oba mančafty nic nedarovali, bohužel jsme nebyli tak produktivní v koncovce, naopak hosté ukázali zkušenost a klid v koncovce a tak si po zásluze odvážejí všechny body. Zápas byl ze začátku vyrovnaný, nějaké šance byly na obou stranách, ale oba gólmani byli jistí, bohužel jsme nedostoupili v 7. minutě hráče hostů, který se nemýlil. Aby to nebylo málo tak ve 22. minutě po vysunutí útočníka hostů středem hřiště padl 2. gól a o 2 minutě později zcela volný hráč Zvole ve vápně dával na 0:3. Náš mančaft byl pak dosti rozhozený a hledali jsme se nějakou dobu.Když jsme se vrátili zpátky tak jsme bohužel neproměnili 2 velké šance a Zvole udeřila ve 38. minutě počtvrté. V podstatě do čeho kopli tak spadlo do brány. Ve 41. minutě po rohu se trefil Jarda a stejný hráč v poslední minutě 1. poločasu nedal 100% šanci, když přestřelil prázdnou bránu. Ve druhém poločase se hra přiostřila a po faulu před vápnem dal Jarda na 2:4. Šance na další snížení byly, ale dnes se prostě nedařilo proměňovat, V závěru zápasu jsme dostali branku po rohu v 91. minutě, ale to už bylo rozhodnuto. I přes relativně vysokou prohru se musí klukům poděkovat za bojovnost a morálku, Zvole dnes ukázala kvalitu a právem patří bez prohry na 1. místo. Nic se neděje, příští sobotu si jedeme pro ztracené body do Úsova !