Sokol Jestřebí - Ruda n.M. A 2:3

13. 8. 2017

Celé utkání bylo spíš o bojovnosti než o fotbalovosti, soupeř byl lepší v důrazu a v dohrávání situací. Naši hráči nicméně drželi krok, i když na nich byla patrná nervozita. První gól jsme obdrželi z rohu už v 7. minutě, ale ve 13. nás po stejné situaci vrátila do hry hlavička Jirky Kantora.a bylo 1:1. Do poločasu šel soupeř do vedení 1:2, když odražený balón trefil hostující hráč a propálil vše co mu stálo v cestě. Do druhého poločasu jsme šli s cíle vyrovnat, což se podařilo po trestném kopu, když se nádherně trefil Kuba Malý. Bohužel remízu jsme neudrželi, když hosté z autu dotlačili míč do branky. Na tento gól jsme už přes všechnu snahu nestačili reagovat a jsme bez bodů. Výkon nebyl rozhodně špatný, ale chyběla nám větší lehkost, fotbalovost a vytváření více šancí. Máme ještě na čem pracovat, současně čekáme na vyprázdnění marodky a zapojení dalších hráčů do zápasů.