Sokol Jestřebí - Ruda n.M B 6:2

4. 10. 2015

Počasí fotbalu přálo, ale začátek zápasu naši hráči totálně prospali, hned v 1. minutě se stopeři nedomluvili a zbytečně si nechali utéct hostujícího útočníka do brejku aten využil nabídnutou šanci a bylo 0:1. Za chvilku váhal s rozehrávkou náš bek, musel zachraňovat do autu, po něm přišel roh a hosté zdálky prostřelili vše včetně Kamila a bylo 0:2 !! Naštěstí kluci hráli svoji hru a nezpanikařili a Lukáš Mička se konečně trefil a bylo sníženo. Srovnal Jarda Janíček, když z voleje levačkou umístil nechytatelně balon k tyči. Nebylo to všechno, oba střelci se zapsali ještě jednou, Lukáš po individuální akci a Jarda po trestňáku, rázem bylo 4:2 a veseleji, Do druhého poločasu nastoupil Franta Marada a větral hostující obranu, která pod tlakem dělala chyby a góly postupně přicházely. Nejprve Lukáš dovršil hatrick a trefil se i Franta, další šance včetně 2 tyček a břevna se neproměnily a tak i přes hru na jednu branku skončil zápas 6:2. Příště hrajeme venku, takové chyby jako na začátku si nemůžeme dovolit.