Sokol Jestřebí - Rovensko 8:0

6. 11. 2016

Poslednímu domácímu zápasu tohoto roku nepřálo moc počasí, soupeř ani nedal dohromady 11 hráčů, ale naši hráči začali zápas s chutí a po úvodním oťukávání jsme se pomalu rozjeli. V 8. minutě dal Jarda Janíček skákavou střelu a ta skončila v hostující brance. Další góly nenechaly na sebe čekat, prosadil se Lukáš Mička a pak střelou zdálky David Kondler, Franta Marada dal v rozmezí 3 minut 2 góly a do kabin se šlo za stavu 5:0. Ve druhém poločase už to nebyl takový brankostroj, ale hlavní bylo udržet vzadu nulu, což se podařilo, gól dal i střídající Kamil Kramar a diváci byli snad spokojeni, že dali přednost fotbalu v sychravém počasí před pohodlím teplého domova.

Doubrava-Krátký,Kramar J, Kondler,Švoma- Sládek,Švub,Horký T,Janíček-Marada,Mička

dále hráli: Horký M,Kantor,Kramar K