Sokol Jestřebí - Rapotín B 8:1 (4:1)

16. 10. 2022

Zápas proti Rapotínu se vydařil, za krásného počasí viděli diváci 8 branek do sítě Rapotína, jeden hezčí než druhý, rovnoměrně rozložené do obou poločasů. První gól jsme dali už ve 3. minutě Lukášem Mičkou a ve 13. minutě zvýšil Tomáš Horký už na 2:0, po chybě v naší rozehrávce hosté snížili na 2:1, ale do poločasu jsme z penalty Tomášem opět odskočili a 1 minutu před koncey poločasu se trefil krásně z trestňáku Jarda Janíček a bylo 4:1. Ve druhém poločase se prosadilo jenom domácí mužstvo, Tomáš dokonal hatrick, Jarda z trestňáku zvyšoval 6:1, navrátilec do sestavy David Pokorný dával z malého vápna po trestňáku Jardy na 7:1 a razítko na 8:1 dával hostující hráč, když si srazil centr do vlastní branky. Díky všem hráčům za příkladnou bojovnost a tentokrát i za dobrou mušku, která nám poslední zápasy chyběla.