Sokol Jestřebí - Rapotín B 2:1 (1:0)

24. 4. 2022

Zápas se odehrál za deště, na měkkém terénu, se kterým se lépe vypořádali jestřebští. První poločas byl víceméně v režii domácích, škoda, že se proměnila jenom jedna šance a to Frantova individuální akce po pravé straně, kterou zakončil na zadní tyč. Další šance, zejména po chybách hostů se bohužel neproměnily. Do druhého poločasu se soupeř srovnal a hra se vyrovnala, i když do velkých šancí jsme Rapotín nepustili. Zajímavá situace byla ca v 60. minutě, když pomezní avizoval faul, když však hlavní zjistil, že byl ve vápně hostů, tak z toho udělal aut !! Veseleji bylo v 73. minutě, když Viktor Švub po přihrávce Tomáše Horkého dal na 2:0. Hosty však dostal do zápasu rozhodčí, když odpískal za diskutabilní ruku, spíš rameno, penaltu pro hosty. Ti ji proměnili a posledních 5 minut + nastavení jsme se bránili, naštěstí měl Kamil dobře postavené břevno, které nás v 89. minutě zachránilo a zbytek zápasu jsme už ukopali. Velký dík za bojovnost a morálku všem na hřišti, nebylo to vůbec jednoduché.