Sokol Jestřebí - Podolí 2:2

14. 9. 2014

I přes velkou absenci hráčů (7 !) jak z disciplinárních a jiných důvodů sehráli naši borci bojovné a obětavé utkání, ke třem bodům chybělo jen štěstí. Hned od počátku se hrálo útočně z naší strany a chybělo málo aby Marada vstřelil úvodní gól. Co se jemu nepodařilo v roli střelce, ukázal jako nahrávač, jeho patičku využil všudybyl Doubrava, který nastoupil v útoku a v poločase se odcházelo za stavu 1:0. Ve druhém poločase hosté přidali a vstřelili vyrovnávací branku, byla z ofsajdu, ale jejich pomezní, který byl hráč, plnil roli 12. hráče a praporek nezvedl. Naši kluci naštěstí nadále bojovali a výsledkem byla vedoucí branka, když balon zatáhl Míša Krátký a z jeho centru dal Marek opět gól. Hosté se rvali za vyrovnáním a po dobře zahrané standardce dali na 2:2 (ofsajd ?). Pak se hra přelévala na obě strany, rozhodčí si od hostů nechal vynadat do č....ů, trest byl jen ŽK, bohužel tak benevolentní nebyl, když našemu gólmanovi dal ČK za oplácení. I v 10 byly šance na 3:2, břevno Sládka a  nevedla k tomu ani super šance před koncem, když Švoma dal těsně vedle. Za bojovnost jsme si zasloužili 3 body, ale fotbal se hraje na góly, ne na šance, přesto pochvala pro všechny co se rvali na hřišti !