Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Jestřebí - Písařov 3:2 (1:0)

2. 6. 2024

Zápas plný soubojů, nepřesností včetně rozhodčího se nakonec překlopil na naší stranu. V zápase jsme po několika neproměněných šancích nakonec dali branku do šatny ve 43. minutě a hned po začátku 2. poločasu jsme dali na 2:0. Zdálo se vše skvěle nalajnované, ale kolem 55. minuty jsme ztratili kontrolu a přečkali několik šancí soupeře a nakonec jsme dostali branku po neubráněném rohu na 2:1. Do zápasu jsme se sice vrátili, ale když už jsme kontrolovali hru, tak zčistajasna odpískal rozhodčí po normálním souboji penaltu v 88. minutě ! Hosté ji proměnili a pak jsme zoufale útočili a nakonec snaha byla odměněna, když Lukáš Mička se dostal do brajku a byl nedovoleně zastaven brankářem a rezultovala z toho penalta. Tu s přehledem proměnil Vojta Schwab a stanovil výsledek na 3:2. Za týden musíme body potvrdit proti Sobotínu a uvidíme jaké karty budou rozdány do posledního kola.