Sokol Jestřebí - Petrov-Sobotín 4:2 (1:1)

21. 8. 2022

Velmi bojovný zápas plný soubojů dnes viděli diváci v Jestřebí, s výsledkem, který potěšil domácí barvy. Vítězství 4:2 se nerodilo lehce. V prvním poločase jsme se hledali, i když jsme se dostali do vedení 1:0, ve 20. minutě se trefil technicky Michal Krátký do růžku hostující branky, gólman neměl šanci. Pak jsme nevyužili 2 tutovky a tak nás soupeř potrestal, když po ubráněném rohu hosté vhazovali aut, zcela volný hráč napřáhl z úhlu z 25 metrů a trefil dolní roh branky. Do poločasu se už nic podstatného nestalo a do druhého poločasu jsme šli s cílem nastřílet branky a v klidu dokráčet k dalším 3 bodům v řadě. Hned po 8 minutách se trefil Jarda Janíček a šlo se za vítězstvím, to potvrdil v 62. minutě Lukáš Mička a zdálo se být vše v klidu. Hosté, ale kousali, byli nepříjemní, nevynechali žádný souboj a byli odměněni gólem na 3:2, když v Radkovi vypadl míč po srážce s vlastním spoluhráčem. Pak to byl boj na obou stranách. V 73. minutě dosatl hostující hráč 2. ŽK a ČK a přesilovku jsme využili po 7 minutách, když se Tomáš trefil po rychlém rozehrání, vedení o 2 branky nám dalo klid do závěrečných 10 minut. Pak už se nic zvláštního nestalo a další body v řadě byly doma!