Sokol Jestřebí - Oskava 5:0 (1:0)

24. 10. 2021

Za slunečné neděle jsme sehráli vynikající zápas proti 2. Oskavě, ze které jsme měli respekt. V trochu kombinované sestavě vinou zranění a nemocí, jsme se pustili do soupeře jako rovný s rovným a ve vyrovnané 1. půli jsme zásluhou Franty šli do vedení. Předtím jsme měli ještě 100% šanci, když po tyčce dorážel Karel Rutar, ale gólman hostů zachránil. Na druhé straně jsme předvedli v čele s Radkem v brance také několik skvělých obranných zákroků. Ve druhém poločase se po 5 minutách podruhé trefil Franta a za 7 minut dorážel do branky Tomáš a bylo v podstatě rozhodnuto. Jarda Janíček pečetil už na 4:0 a v závěru po centru Franty si dal obránce Oskavy pátý gól. Hosté měli také několik šancí, ale v koncovce se jim naštěstí pro nás nedařilo a tak Radek uhájil čisté konto. Za týden do Bratrušova s dobrou náladou.