Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Jestřebí - Oskava 4:4, na penalty 3:4

27. 8. 2017

Druhý domácí zápas byl atraktivní pro diváky, infarktový pro trenéry obou mužstev. Po počátečním oťukávání jsme dostali lacinou branku z trestňáku, když balon před naším gólmanem skočil a ještě mu bránil ve výhledu vlastní hráč. Poté jsme se dostali do zápasu, ale zabrzdila nás opět neštastná branka, když po autu volný hráč napálil balon na naší bránu a míč skončil v naší siti. Naštěstí jsme se nepoložili a po faulu na atkivního Honzy Flodra ve vápně se pískala penalta. Tomáš Horký o tyč proměnil a bylo veseleji. Do poločasu dal Jarda Janíček ještě břevno, takže do kabin se šlo za stavu 1:2.Ve 2. poločase jsme hráli bez bázně a hany a výsledkem bylo srovnání v 51. minutě Míšou Krátkým po rohu ! Následně jsme měli 2 velké šance Kuba Malý šel sám na bránu, ale nesrovnal si nohy a mířil vedle. Pak Jarda Janíček po nezištné přihrávce od našeho dnes nejlepšího hráče, Tomáše Horkého, těsně přestřelil. Tak zaúřadovali hosté, když po trestňáku se trefil podruhé na oplátku nejlepší hráč hostů, Novák a bylo 2:3. Hned po rozehrání se, ale dostal k míči Tomáš a srovnal na 3:3 !! Gólová show pak pokračovala, když si v 80 minutě došli hosté pro penaltu a bylo 3:4. Neuvěřitelná situace po vyrovnávacím gólu se opakovala, když Tomáš opět po rozehrání vyrovnal !!! Po několika šancích na obou stranách se výsledek už nezměnil a v penaltách, když Kamil jednu lapil a my 2 nedali, jsme nedosáhli na 2. bod. I tak je dnešní bod a hlavně hra příslibem do dalších bojů, Všichni zaslouží poděkování za bojovnost a celkový výkon.