Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Jestřebí - Nový Malín 2:1 (1:0)

4. 6. 2023

Velmi důležitý zápas jsme zvládli za 3 body, velká úleva. Od začátku to byl boj o střed hřiště, do šancí jsme se dostávali po rychlých protiútocích, kde se do šancí dosávali oba naši útočníci, Tomáš a Franta. Velkou šanci neproměnil Franta Marada, když trefil z nulového úhlu tyč, podobná situace se opakoval ve 20. minutě, když Franta na přední tyč trefil volné místo a bylo 1:0 ! Pak Franta centroval a Tomáš Horký u zadní tyče nedokázal protlačit míč do branky, obrovská škoda. Hosté v poli působili velmi dobře, ale do velkých šancí jsme je nepouštěli. Do druhého poločasu jsme šli s tím přidat ještě jednu branku a v klidu dohrát zápas. To se podařilo, když Tomáše nedovoleně zastavil ve vápně hostující obránce a Tomáš proměnil penaltu. Pak jsme měli několik tutovek, Franta šel sám na gĺmana, ale zakončil těsně vedle, Tomáš to napodobil o několik minut později. V 70. minutě hosté z půlky zahrávali trestňák a míč letěl přímo do vápna, kde došlo k nedorozumění Radka a stopera, hosté z ničeho snížili na 2:1, od té doby se snažili vyrovnat, ale tentokrát jsme jim nedovolili jako proti Dubicku a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Pochvala za bojovnost a morálku všem hráčům na hřišti i na lavičce. Za týden to musíme dokončit za 3 body v Úsově a v posledním kole už by měl být klid.