Sokol Jestřebí - Moravičany 6:3

10. 9. 2017

Hned od začátku se naši borci pustili nebojácně do zkušeného soupeře a výsledkem byl náš první gól po rychlé akci, nádhernou střelou do rúžku se ukázal Viktor Švub.  Naše hra měla stále útočný charakter a odměnou byl 2. gól, který dával Honza Flodr. Za dalších 5 minut to už bylo 3:0, když zakončoval agilní Lukáš Mička. Ve 30. minutě se připomněl náš ostrostřelec Tomáš Horký, který dal na 4:0, další šance se nepromněnily, ale i tak se dá hodnotit poločas jako z říše snů. Ve druhém poločase jsme hned na začátku nedali 100% tutovku a tak se uplatnilo pravidlo nedáš - dostaneš a hosté tak snížili na 4:1. Naštěstí jsme za 5 minut odpověděli Tomášem a bylo stále luxusních 5:1. Hosté nic nevzdali a v 65. minutě po trestňáku, když naše obrana zkameněla a hosté dali lacině na 5:2. Ani jsme se neotřepali a za 2 minuty se prosadili opět hosté a bylo už 5:3.  Trvalo nám 5 minut než Lukáš dal svůj druhý gól a odskočili jsme na 6:3. Do konce zápasu už jsme se zkonsolidovali a výsledek už udrželi. Všem poděkování za bojovnost a je tak dál !