Sokol Jestřebí - Moravičany 2:6

7. 9. 2014

Proti aktuálnímu lídrovi soutěže jsme nastoupili ne úplně kompletní, ale s bojovností a výsledkem byla naprosto vyrovnaná hra v 1. poločase, šance byly na obou stranách, bohužel branku jsme dostali ve 3. minutě nastavení, byla hodně laciná. Hráč hostí vystřelil z dálky, nepříliš tvrdě, ale střela Kamilovi "zaplavala" a bylo 0:1. Hned po přestávce udělal chybu náš krajní bek, když ztratil zbytečně balon a rychlý protiútok hosté s přehledem proměnili. V tom byl podstatný rozdíl mezi oběma družstvy, naši hráči chyby soupeře nedokážou využít, zato zkušení hráči Moravičan ano. Další gól hostů padl z rohu, když vyražený balon Kamilem spadl na hlavu dobře stojícího protihráče, který dal snadno 3. gól, bohužel brankám v naší síti nebyl konec, čtvrtý gól padl po rychlém protiútoku, když opět zakončoval hráč Moravičan sám před naším gólmanem, který neměl šanci a bylo hrozivých 0:4. Hráči Jestřebí však nekapitulovali a stále se snažili dát branku, to se jim podařilo, když obránce Moravičan fauloval ve vápně fauloval Frantu Maradu a dostal za to i ČK. Franta následně penaltu proměnil a to nabudilo jeho spoluhráče a šance se rodily jedna za druhou. Rozhodčí pak vstoupil do děje a za celkem běžný zákrok z boku, když hráč hostí sehrál komedii jak ho to bolí, dal Davidovi Kondlerovi také ČK. Vyložená kompenzace od rozhodčího ! Přesto jsme i v pozměněném postavení dali branku na 2:4, opět agilním Frantou a vypadalo to, že tam brzo spadne 3. gól. Vysoký Pavel Pecháček šel na hrot a v podstatě vtzadu zůstal jen Petr Opravil a Míša Krátký, Hosté pak po odraženém balonu z našeho trestňáku se dostali k brejku a v 90. minutě nám dali gól na 2:5 a aby toho nebylo málo tak v nastavení dali i 6. gól zase po rychlém brejku. Pohář hořkosti se vypil tedy do dna a mančaft se musí dát dohromady do dalšího mistráku, kdy bude chybět za ČK další hráč, ale to se nedá nic dělat, musí nastoupit bojovnost a morálka a nepříznivý stav otočit už za týden proti Podolí !!