Sokol Jestřebí - Moravičany 2:2 (2:2), pen. 7:8

21. 10. 2018

Za ještě příjemného počasí jsme sehráli poněkud smolné utkání. Vstup byl snový, z první akce jsme dali ve 4. minutě branku, když střelu Lukáše jistil ještě před brankovou čárou Franta a bylo 1:0. Za tři minuty bylo ještě veseleji, když střelcem byl tenokrát Marek Doubrava. Možná nám to rychlé vedení ublížilo, protože další šance, když byl soupeř v útlumu se neproměnily a z rohu hlavou soupeř snížil. Za 5 minut po brejku a centru se objevil hostující útočník sám před brankou a nezaváhal. Do poločasu jsme měli 2 velké šance, Marek trefil gólmana a Tomáš z dobré pozice přestřelil. Do druhého poločasu se hra přelévala, bravurní zákrok vytáhnul Radek v brance, na druhé straně opět Marek z dobré pozice trefil do brankáře. Největší šanci měl David Pokorný, který z levé strany napřáhl a trefil tyč. V závěru si obrany už hlídali remízu a zápas dospěl do penalt. Tentokrát jsme tolik štěstí neměli jako minule, osmou penaltu dal Jirka Kantor do břevna a prohráli jsme 7:8 na penalty. V tabulce jsme bodově dotáhli druhé Vikýřovice, ale máme příští kolo volno, pak musíme zabrat proti celkům ze spodní části tabulky. Hráčům se dnes ne vše dařilo, forma od superzápasu s Loučnou už taková není, ale nahradili to bojovností, za což jim patří dík.