Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Jestřebí - Mírov 10:1

29. 9. 2013

Za slunečného a fotbalu přejícího počasí viděli diváci brankové hody. Jestřebští vstoupili do zápasu ve vysokém tempu a hosté nestíhali vůbec nic. V 18. minutě bylo 5:0 ! Nakonec poločas skončil 8:1, když úlohu střelce na sebe vzal David Pokorný, který stihl hatrick do poločasu a Jarda Janíček se trefil 2x, akce střídala akci a hosté byli na ručník. Nicméně i oni po chybě Jardy v útočné polovině, vstřelili čestnou branku. Ve druhém poločase se hned ve 46. minutě trefil Pepa Kramar, který se posunul z obrany do útoku a pak se jen čekalo na 10, gól. Dal ho opět Pepa a pak tempo hry poněkud upadlo. Hosté sympaticky nehodili flintu do žita hráli do konce velmi aktivně. Obrana domácích, ale udržela čisté konto z pohledu 2.poločasu a výsledek už se nezměnil.