Sokol Jestřebí - Malá Morava 6:3

16. 10. 2016

Zápas s hokejovým výsledkem pro nás skončil za 3 body, ale zbytečně jsme dopustili místy drama. Nejprve Franta Marada neproměnil svoje 2 velké šance, totéž zopakoval Jarda Janíček, Martin Sládek a Lukáš Mička, naštěstí přesnou mušku měl Tomáš Horký a dostal nás do vedení.Pak z trestňáku dával gól hostující Hulín, když si náš gólman šel pro balon, ale při výskoku se zranil a nedoskočil na balon. Do vedení nás dostal Sládek, když uklidil centr do branky z první. Do poločasu jsme měli šance, ale už se nic nezměnilo. Hned po 5 minutách 2. poločasu Franta zavedl balon až k brankové čáře a jeho centr si srazil hostující bek a bylo 3:1. Opět ztráta koncentrace zapříčinila, že zcela volný Hulín po standardní situace snížil na 3:2. Naštěstí i hosté udělali chybu, když lehká střela Jardy Janíčka skočila na drn a gólman hostů nechytil lehký balon. Když Tomáš dal na 5:2, bylo víceméně hotovo, i když hosté snížili po nedorozumění Davida Kondlera a Marka Doubravy, který chytal od 30. minuty za zraněného Kamila. Tečku za utkáním udělal Lukáš Mička, který korunoval svůj dobrý výkon gólem na 6:3. Další šance se už nevyužily a tak zaslouženě body zůstaly doma. Příští mistrák hrajeme v Jedlí, kde musíme podat mnohem lepší výkon, hlavně vzadu.

Kramar K-Krátký,Kramar J, Kondler, Hrdlovič-Sládek,Švub,Horký T,Janíček-Marada,Mička

dále hráli: Doubrava, Švoma,Horký M, Klimeš