Sokol Jestřebí - Loučná n.D. 8:2 (5:2)

28. 9. 2018

Nezapomenutelný zážitek si odnesli všichni diváci, kteří v pracovním dni zavítali do jestřebského ďolíčku. Viděli nesmírně bojovné utkání, plné soubojů, šancí (z naší strany zvládnuté do gólů), bez simulování a zdržování jaké občas předvádějí hostující týmy. Hned ze začátku domácí borci vlítli na hosty a výsledkem byla penalta na Tomáše, který ji zrealizoval do vedení 1:0 ! Ještě veseleji bylo ve 12. minutě, když se prosadil Franta a bylo 2:0. Hosté snížili taky z penalty, ale do dvoubrankového vedení nás poslal opět Tomáš, když byl faulován ve vápně a svou druhou penaltu opět bezpečně proměnil. Následovala hvězdná pětiminutovka, kde jsme přidali další 2 branky, nejprve Lukáš s rozvahou usměrnil míč technicky po zemi k tyči, gólman opět bez nároku a pak Tomáš ze hry dal na 5:1. Hosté snížili opět z penalty, když lehký kontakt s gólmanem posoudil sudí jako nedovolené bránění a hosté ve 37. minutě snížili na 5:2. Po přestávce jsme vystřídali Jirku a Jardu, přišli čerství Tomáš a Honza a pokračovali v tempu 1. poločasu. Hned zkraje dal Lukáš výstavní nechytatelnou dělovku a bylo už 6:2. Prosadil se i střídající Honza Selinger, který střelou zdálky nedal gólmanovi hostů šanci a bylo už 7:2. Hosté to nezabalili, ale už jim chyběla přesnost a překvapení, naše obrana všechny jejich útočné akce v klidu ubránila a vepředu jsme byli neustále nebezpeční. Branku vstřelil neúnavný a důrazný Franta čtvrt hodiny před koncem na 8:2. Pak dal ještě Tomáš tyčku, skóre se už nezměnilo. Ještě poděkování Loučné a jejich trenérovi, že se neuchylovali k zákrokům z frustrace a sportovně dohráli zápas až do konce. Závěrem poděkování všem hráčům, kteří dnes nechali na hřišti všechno a tento match se tak zapsal zlatým písmem do kroniky klubu.