Sokol Jestřebí - Loučná n.D. 5:2

28. 9. 2017

Za krásného počasí se hrál 1. poločas z naší strany bez pohybu, bez střel a jen díky Markovi Doubravovi a impotenci hostujích střelců poločas skončil 1:1. I tak jsme se dostali do vedení, když zakončil v poslední době ve formě hrající Jarda Janíček. Hosté srovnali po střele zdálky, která propadla gólmanovi po rukama přímo v šibenici. Ještě ke konci 1. poločasu se zranil Lukáš Mička a skvěle ho nahradil Franta Marada. Ve druhém poločase se k němu po 10 minutách přidal Jirka Kantor a oba náhradníci se chopili šance a svým pohybem nutili obranu k chybám a začali padat branky. Nejprve nás do vedení dostal Franta, škoda, že soupeř srovnal po autovém vhazováním o minutu později. Potom trefil Jarda tyč a z bezprostřední blízkosti chytil střelu Tomáše Klubíčka hostující gólman. Pak nás podržel významně Marek v bráně, když nohou vyrazil střelu hostů. To byl zlomový okamžik, protože naše rychlá a agresivní hra nám z protiútoku přinesla opět vedení, když se pohotově trefil podruhé Jarda a za chvíli Jirka Kantor po skvělé přihrávce Tomáše Horkého. To už bylo 4:2 a měli jsme klid na svých kopačkách. V závěru si doběhl odražený balon po svém trestňáku David Kondler a dal na konečných 5:2 ! Opět se ukázalo, že se žádný soupeř neporazí sám, branky přijdou jen pokud se vytváří tlak na soupeře a střílí se na bránu. S tímto vědomím musíme jet pro body na hřiště do Líbivé s cílem vyhrát !!!