Sokol Jestřebí - Loštice B 4:4 (0:3) , 4:5 pen.

13. 8. 2023

Neuvěřitelný zápas jsme sehráli v úvodním kole OP, kde jsme díky vynikajícímu finiši vybojovali remízu. Hned na začátku zápasu se odehrával soubojový fotbal, pološance byly na obou stranách, ale až po nedorazu naší obrany uklidil míč ve 20. minutě do naší branky hostující útočník. Bohužel o 5 minut později nechtěně tečoval trestný kop Pepa Kramar a Martin Jílek byl bez šance.Kalich hořkosti jsme vypili ve 33. minutě a bylo 0:3. Škoda, že Franta neproměnil svoje sólo v závěru poločasu, mohlo být veseleji. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se musíme nějakým gólem dostat do zápasu, ale už v 1.minutě 2. poločasu jsme dostali branku, když hostující útočník si uděll slalom mezi našimi hráči a Martin byl bez šance, 0:4. Kdo si myslel, že to jestřebské hráče položí, tak se hodně mýlil ! Naši borci se vzchopili a hlavou z rohu snížil Vojta Schwab ve 49. minutě, našim borcům narostla křídla a zaměstnávali hostující obranu útok za útokem. Další branka padla až v 68. minutě, když Franta dotáhnul svůj průnik až do branky. Za 10 minut dal o sobě opět vědět Vojta, která snížil na rozdíl už jedné branky. V závěru mohl hatrickem vyrovnat, ale přestřelil. Ke konci zápasu, když už jsme nakopával balony, vystřelil Viktor Švub, jeho nákop propadl v 90. minutě až do branky, když gólman hostů podcenil dalekonosnou střelu a bylo srovnáno ! V penaltách jsme neproměnili hned tu 1., hosté dali všech 5, tak máme bod, ale vzhledem k průběhu zápasu je zlatý. Díky všem na hřišti za neuvěřitelnou morálku, bojovnost, kterou jsme si vysloužili remízu. Za týden do Moravičan proti Juventusu, kde už konečně musíme protrhnout naši neúspěšnou sérii.