Sokol Jestřebí - Loštice B 3:1 (3:1)

2. 10. 2022

Domácí zápas byl pro nás velmi důležitý, nutně jsme potřebovali 3 body abychom udrželi kontakt s čelem tabulky a zároveň se nepropadli do 2. poloviny. Po delší době jsme měli i silnou lavičku a odhodlání konečně vyhrát po neúspěšné sérii. To se podařilo, hlavně zásluhou výborného výkonu v 1. poločase, kde měl nabito Franta, ale góly byly zásluhou celého mančaftu. 1. gól padl už v 6. minutě, když si Franta po chybě hostující obrany poradil sám před brankářem, na další gól jsme si počkali do 23. minuty, opět Franta, když se zorientoval po sérii střel v malém vápně a to hlavou, hattrick završil ve 35. minutě po pěkném pasu z obrany a nedal gólmanovi šanci. Škoda neuhlídaného rohu v 45. minutě, když nehlídaný hráč hostí snížil na 3:1. Ve druhém poločase jsme měli zásluhou Franty 3 velké šance, ale střelecký prach už zvlhnul a navíc, když byl po přísné ČK vyloučen Martin Horký, jsme víceméně už hlídali výsledek a soustředili se na brejky. Obranná hra Jestřebí vydřela nápor hostů, z našich brejků už taky nic nebylo, takže zápas skončil 3:1 a máme 3 zasloužené důležité body do tabulky. Za týden doufáme na trávě v Zábřeze proti místnímu B týmu musíme potvrdit dnešní doby.