Sokol Jestřebí - Loštice B 11:1 (2:0)

5. 6. 2022

Za velmi teplého počasí jsme sehráli téměř exhibiční zápas, i když v poločase byl výsledek pouze 2:0, díky tomu, že hosté dobře bránili, gólman hostů byl vynikající a naše finální přihrávky byly podprůměrné. Zlom nastal ke konci 1. poločasu, když po srážce s vlastním gólmanem se zranil hostující obránce a hosté nastpupili do 2. poločasu v 10 hráčích. Přesilovku jsme využili dokonale, hned na začátku 2. poločasu jsme dali 2 góly a bylo rozhodnuto, další branky tam napadali a zastavili se až na počtu 11. Hosté dali čestný úspěch z penalty, nicméně jim patří dík, že utkání dohráli se ctí a neuchýlili se k nefér hře a nechali hrát fotbal.Ještě 2 mistráky a bude konec sezony, kterou už te´d můžeme označit za úspěšnou.