Sokol Jestřebí - Libina B 6:3 (4:1)

5. 5. 2018

Důležitý zápas jsme zvládli, i přes řadu chybějících hráčů, i když jsme dostali 1. branku. Naštěstí nás to nerozhodilo a ve 22. minutě vyrovnal pěknou střelou zdálky náš kapitán Míša Krátký. Mezi 32.-35. minutou jsme díky našim kanonýrům, Lukášovi a Tomášovi utekli o 2 branky a hned se hrálo lépe. Do poločasu se trefil Lukáš podruhé a měli jsme náskok 3 branek. Soupeř sice po přestávce brzy snížil, ale v divokém zápase se prosadil Martin Horký po trestňáku Davida Kondlera, který orazítkoval břevno a bylo opět o 3 branky. Mezitím jsme trefovali nadále břevna, celkem za zápas asi 4. Postupně jsme utekli na 6:2, soupeř v 70. minutě lehce zdramatizoval na 6:3, ale posledních 20 minut jsme už odehráli bez obdržené branky a upevnili si 11. místo a dostali jsme se 7 kol před koncem na 31 bodů. Nyní nás čekají 2 zápasy venku, určitě tam pojede s cílem něco přivézt a dohrát soutěž v klidu.