Sokol Jestřebí - Leština 9:4

30. 10. 2016

Podzimní část sezóny jsme chtěli za každou cenu zakončit vítězstvím a držet se na špici tabulky. Okolnosti nebyly pro nás příjemné, chyběli oba gólmani a další 3 hráči z pole z důvodu zranění nebo jiných povinností. Do branky nastoupil Kamil Hrdlovič a za odvahu a několik vynikajících zákroků si zasloužil pochvalu. Hned v 1. minutě jsme dostali gól z rohu, když jsme nechali hráče hostí hlavičkovat úplně volného. Naštěstí srovnání skóre zajistil včas Lukáš Mička, po krásné přihrávce Jardy Janíčka v 10. minutě. O 10 minut později dal z rohu gól Tomáš Horký, ale hosté hned za minutu kontrovali brankou na 2:2, když tresťňák umístil jejich hráč opět hlavou a tentokrát nechytatelně. Do přestávky jsme dali na 3:2, střelcem byl Lukáš Švoma, taky hlavou a opět z rohu ! Po přestávce byl cíl odskočit na rozdíl aspoň 2 branek a v klidu dohrát, ale naši borci předvedli 5 minutový uragán, když v tomto rozmezí dali 3 branky a tím rozhodli zápas ! Nejprve si dal ve 47. minutě vlastní branku obránce Leštiny a pak vynikající Lukáš Mička stihl ve 49. a 50. minutě 2 branky a tím dosáhl svého hatricku ! Frustrovaní hosté, ale nic nevzdali a dohrávali souboje a všechny situace do konce, odměnou jim byla branka na 6:3, naštěstí jsme dali branku na 7:3 Martinem Horkým a nepřipustili zbytečné drama, když dal krásný gól na 8:3 Míša Krátký, diváci křičeli "10", ale hosté korigovali v 88. minutě na 8:4. Tečku za zápasem s hokejovým výsledkem udělal Franta Marada, když dal minutu před koncem na 9:4 a to bylo vše. Příští týden opět doma, předehráváme 1. jarní kolo proti Rovensku, tak snad počasí vydrží a body zůstanou opět doma.

Hrdlovič-Krátký,Kramar J, Kondler, Švoma-Sládek,Janíček,Horký T, Horký M-Mička,Marada

dále hrál: Klimeš