Sokol Jestřebí - Leština 5:0 (2:0)

10. 10. 2021

Výborný zápas před významnou diváckou kulisou skončil zaslouženě vítězstvím domácích. Do zápasu domácí tým vstoupil bojovně a velmi dobrým pohybem dělala hra hostům potíže. Góly na sebe nenechali čekat, hned v 8. minutě zavíral Franta u tyčky a bylo 1:0. Po rozích hosté odvraceli 2x na brankové čáře, ale neubránili střelu navrátilce Honzy Flodra, který skákavou střelou zdálky nachytal gólmana Leštiny a bylo 2:0 do poločasu. Ve druhém poločase pokračoval nápor domácích, když se v 58. minutě prosadil opět Franta a bylo 3:0. V dalším průběhu hosté přitvrdili, výsledkem byly 3 ŽK a 1 za protesty. Stálá převaha Jestřebí vyústila ve 4. gól, který dal Martin Štika po nezištné Jardově přihrávce a 10 minut před koncem pečetil krásným gólem Tomáš Horký. Závěr jsme odehráli na 0 vzadu a po ovacích s fanoušky jsme zakončili zápas a těšíme se na Dubicko za týden.