Sokol Jestřebí - Leština 3:0 (2:0)

5. 5. 2024

Konečně jsme bodově za 3 body zvítězili v důležitém zápase. Hned od počátku jsme hráli aktivně, nová útočná dvojka Horký + Švéda hrozila z každého útoku. První branky jsme se dočkali v 18. minutě, když po rychlém předání míče se dostal do vápna Adam Švéda, který se prosadil utaženou střelou na vzdálenější tyč. Stále jsme byli dobře naladěni, druhé branky jsme se dočkali o 10 minut později, když tentokrát z podobné situace skóroval Tomáš Horký. Do poločasu jsme hosty pustili do jediné vážnější akce, ale Martin Jílek to super zlikvidoval a do kabin se šlo s vedením 2:0. Ve 2. poločase jsme dali hned po 8 minutách razítko 3. gólem opět Adamem a bylo víceméně rozhodnuto. Za zmínku ještě stojí neproměněná penalta Tomáše a tyčka hostů, když měl Martin dobře postavené tyče.Ve Vikýřovících musíme potvrdit herní a výsledkový vzestup a bodovat ať se držíme dál od sestupových vod.

Poděkování hráčům, fanouškům a kiosku, všichni na 1 !