Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Jestřebí - Leština 0:2 (0:1)

18. 9. 2022

Po silných deštích se na zápas vyčasilo a kupodivu i terén nebyl podmáčený a mohl se sehrát další domácí mistrák. Popravdě dnes nám nevycházelo vůbec nic. Po počátečním o|ťukávání se po naší nepřesné rozehrávce dostal k míči hostující hráč a chtěl pravděpodobně centrovat, ale díky silnému větru se balon snesl na břevno a odražený balon usměrnil do sítě hráč hostů, 0:1. Po celý 1. poločas jsme se snažili vyrovnat, ale nevycházela nám rozehra, finální přihrávka ani rohy a centrované míče, prostě nic. Hosté dopředu taky nic nevymýšleli, ale hráli tak jak se hraje venku. Ve druhém poločase s naší strany pokračovaly nepřesnosti, měli jsme slibnou standardku, Tomáš Horký a Martin Sládek se dostali po pěkných kombinacích na hranici vápna, ale koncovka byla nepřesná. Nakonec jsme si dali v 70. minutě vlastní gól a tím bylo rozhodnuto, i když jsme se snažili o kontaktní gól, ale nebylo dnes přáno. Za týden ve Staráku máme šanci na reparát, i když víme, že se nám tam poslední sezony nedaří, ale jednou se to musí zlomit.