Sokol Jestřebí - Lesnice B 6:4

15. 10. 2017

Za krásného babího léta jsme přivítali hosty z Lesnice, začátek zápasu se nám vydařil náramně, hned po rozehrávce vybojoval balon Viktor Švub a přes Tomáše Horkého se dostal balon na křídlo k Lukášovi Mičkovi, který pohotově zavěsil, asi nejrychlejší gól co jsme dali, možná i v celém OP. Nadále se nám dařilo, což potvrdil střelou z hranice vápna Tomáš Horký a pak se nejlépe zorientoval Tomáš Klubíčko a z 10 metrů dal nechytatelně pod břevno. Bohužel potom jsme se nevyvarovali chyb v rozehrávce, z kterých vyplynul roh a hosté ve 33. minutě snížili. V závěru jsme měli tutovku, ale Lukáš to měl na dlouhou nohu a přestřelil, hosté se dostali do protiútoku a v poslední minutě dali gól na 3:2. Ve druhém poločase jsme začali v tempu avytvářeli šance, padli z nich postupně 3 góly, nejprve Franta Marada, pak opět Tomáš a na 6:2 dával svým druhým gólem Lukáš Mička. Hosté to nevzdali a po chybě obrany dali na 6:3 a v 83. minutě dokonce na 6:4. Pak jsme už takticky dohráli s dvougólovým náskokem a body zůstaly doma.