Sokol Jestřebí - Lesnice B 6:2 (5:2)

15. 9. 2019

Do zápasu jsme vlítli jako uragán, hned v 6. minutě vyslal Jarda Janíček kolmici na Lukáše Mičku a ten nezaváhal. Ve 14. minutě se prosadil náš kanonýr Michal Novotný a za 3 minuty se opět přihlásil gólem, Ve 22. minutě dovršil Michal hattrick a bylo už 4:0 ! Ve 25. minutě odpískal hlavní trochu přísně faul, bohužel z ničeho soupeř snížil, hosté se dostali do hry a za 3 minuty po odkopu svého gólmana dali na 4:2. Trochu sprcha, ale pomohl nám druhý žlutý faul, resp. ČK hostujícího stopera, který šel ve 41. minutě do kabin. Jarda z trestňáku našel Michala na vzdálenější tyči a gólem do kabiny jsme vedli o poločase 5:2, naprosto zaslouženě !

Ve druhém poločase hosté spíš bránili a my se těžko prosazovali, zvlášť, když jsme situace přehrávali a každý se chtěl zapsat do střeleckých tabulek. Podařilo se to Jardovi v 72. minutě a stav 6:2 vydržel až do konce i přes tyč, břevno a další velké neproměněné šance. Poskočili jsme na 2. místo a ve Staráku to musíme potvrdit.