Sokol Jestřebí - Krchleby 6:2

21. 5. 2017

Začátek zápasu se nám nevydařil, po dvou našich dobrých, ale neproměněných příležitostí, jsme z první střely hostů dostali ve 13. minutě branku. Naštěstí jsme díky Jardově pohotovosti vyrovnali o 5 minut později a ve 25. minutě hlavou nejmenší hráč na hřišti, Martin Horký otočil na 2:1. Veseleji bylo za chvíli, když David Kondler dal na 3:1. Jarda se pak trefil ještě jednou a bylo pohodlných 4:1. Pak jsme minutu před poločasem udělali po našem autu kiks a hosté z ojedinělého brejku snížili na 4:2. Ve druhém poločase jsme zkraje dali na 5:2, když centr Viktora Švuba našel Lukáše Švomu, hosté pak už hrozili spíš z ojedinělých brejků. Z mnoha příležitosté jsme dali 6:2, když Franta Marada donutil k chybě domácího obránce a gólmana, Martin Sládek pak našel nabíhajícího Jirku Kantora, který uzavřel na tenisový výsledek.

Kramar K - Klubíčko,Krátký,Kondler,Hrdlovič-Švoma,Horký T, Janíček,Doubrava-Mička, Horký M

dále hráli: Marada,Švub, Sládek, Kantor, Malý