Sokol Jestřebí - Krchleby 6:0

3. 5. 2015

Do zápasu jestřebští hráči nastoupili v plné sestavě a bylo to znát, soupeř se nedostal v prní čtvrthodině téměř za půlku a kopal se jeden roh na jejich bránu za druhým, Gólman hostů vytěsnil střelu Davida Lukáče na tyčku, stejný hráč trefil z trestňáku břevno, Gól nakonec přišel ve 20. minutě, když z levě strany vystřelil David na vzdálenější tyč a bylo 1:0. Další góly nenechaly na sebe čekat, trefil se David Kondler a Jarda Janíček po nezištbých přihrávkách Lukáče. Druhý poločas se dvakrát prosadil střídající Kuba Kondler a tečku za zápasem udělal David Pokorný, další velké šance nebyly už proměněny. Hosté trefili břevno a tak Kamil uhrál svoji první jarní nulu. Poděkování všem za výkon, který hlavně v 1. poločase nepostrádal herní kvalitu a divákům se musel líbit. Příští týden se jede ven do Loštic, kde to bude úplně jiný zápas, ale určitě se po tomto výsledku pojede s optimismem.

Kramar K-Kramar M, Opravil, Kramar J, Švoma-Kondler D, Janíček, Krátký, Pokorný-Marada, Lukáč

dále hráli: Kondler J, Doubrava, Valica