Sokol Jestřebí - Kamenná 3:1

27. 3. 2016

Nakonec se počasí na poslední chvíli umoudřilo a za slunečného počasí se odehrál první jarní mistrák. Hřiště však bylo po zimě ještě měkké a hrbaté, což způsobilo, že to byl na pohled spíš boj a snaha než líbivé kombinace. V 1. poločase se hrálo v podstatě na jednu bránu a to hostující, za zmínku stojí složitá situace pro rozhodčího, když byl faulován Marek Doubrava a rozhodčí nařídil penaltu, po protestech hostů a sportovnímu přiznání Marka, byla penalta odvolána a byl nařízen jen trestňák, ale Martin Sládek těsně minul. Ve druhém poločase šel za zraněného Mičku Jirka Kantor, který po tlaku v 15. min. 2. pol. otevřel skóre. Radost, ale netrvala dlouho, když hosté hned po výkopu srovnali po chybě obrany a bylo rázem 1:1. Divoká přestřelka však pokračovala, když po další minutě otočil skóre Pepa Kramar. Pak se hra uklidnila, nicméně Jestřebí spalovalo jednu šanci za druhou. Klid do našich řad vnesla penalta, po faulu na Kamila Hrdloviče, proměnil ji Tomáš Horký. Pak hosté rezignovali, víc řečnili než hráli, naši už gól nedali, tak výsledek zůstal 3:1. Příští týden máme volno a pak jedeme 2x ven, takže další zápas doma bude až 24.4. proti Malé Moravě.