Sokol Jestřebí - Juventus Mohelnice 3:0 (1:0)

26. 8. 2018

Po delší době jsme se vrátili na domácí hřiště, která i tak nebylo díky suchu v ideálním stavu, ale pro oba týmy stejné. Od začátku to byl fotbal se šancemi na obou stranách, nejprve jsme dali tyčku po střele Kuby Malého, pak měl náš gólman dobře postavené tyče a totéž se událo i na naší starně. Šance střídala šanci, z naší strany měl 2 velké Tomáš Horký, ale skóre zůstávalo 0:0. Když už se zdálo, že do kabin se půjde za nerozhodného stavu, tak Martin Horký poslal na bráchu po lajně ideální nahrávku, se kterou si Tomáš excelentně poradil a gólman hostí byla bez šance . 1:0 ! Těsně před koncem poločasu jsme měli velké štěstí, když hostující útočník vypáli do tyče, od které se míč odrail ke 2. tyčce a pak ven. To jsme si oddechli. Do druhého poločasu nastoupil Franta Marada a obraně dělal problémy. Gól do sítě Mohelnice pak padnul po nenápadné akci, když z autu se dostal míč k Tomášovi, který si ho potáhl a našel střeleckou pozici, gólman opět bez šance a bylo 2:0! Od té doby bušili hosté do plných a my jsme využívali brejky, jeden z nich využil Franta a bylo 3:0. Pak se zápas spíš dohrál, hostům se nedařilo a naše nadějné brejky už neskončily v síti, tak zápas skončil 3:0. Opět poděkování našim borcům za bojovnost a snahu, i když nám stále chynbějí dlouhodobě zranění, body sbíráme a hrajeme i pěkný fotbal. Příští sobotu jedem k nováčkovi do Úsova a určitě se budeme snažit natáhnout bodovou šňůru.