Sokol Jestřebí - Juventus Mohelnice 1:4

22. 4. 2018

Tentokrát nám od začátku chyběla rychlost, přesnost, trochu štěstí a výsledkem byla domácí prohra. První gól jsme dostali v 8. minutě po rohu, když hostující hráč se dosta k odraženému balonu a prostřelil vše - 0:1. Pak se naše barvy probudili a přicházeli i šance, bohužel nám vždy něco chybělo a balon se nedostal do soupeřovi sítě. Největší měl Tomáš Horký, ale hosté vykopli z prázdně branky. 8 minut před koncem přišla ve středu hřiště naše nepřesná přihrávka a hosté se dostali do přečíslení a zkušeně tuto šanci proměnili. Do 2. poločasu jsem šli s cílem snížit a dostat se do zápasu, bohužel ze standardky jsme dostali hned v 50. minutě na 0:3 a bylo v podstatě hotovo. Naše hra se rozsypala, přesto jsme chtěli dát aspoň gól, to se nedařilo, pouze tyčka po střele Tomáše. Hosté dali hlavou na 0:4, v podstatě do čeho kopli, skončilo v naší brance a to ještě Roman Schubert pochytal spoustu střel. Čestný gól jsme nakonec čtvrt hodiny před koncem dali Tomášem a zápas se už dohrál. Tentokrát jsme si vypili kalich hořkosti do dna, kolečka v naší hře od začátku nezapadala do sebe. Rychle zapomenout a nachystat se na příští týden, kde to musíme odčinit.