Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Jestřebí - Juventus Mohelnice 1:2

13. 4. 2014

Do zápasu jsme vstoupili nad očekávání dobře a aktivně, hosté museli řešit spoustu nebezpečných situací, tu největší, když běžel Franta Marada sám na gólmana, ale přestřelil. Pak, ale svoje zaváhání napravil, když vystihnul chybu hostující obrany a dával na 1:0, Hosté se pak naopak zvedli, bohužel pasivita našich hráčů, kteří se soustředili jenom na bránění se jim vymstila, když Marek Doubrava, která zastoupil Petra Večeře, se při vracení do branky, pořádně nezorientoval a po své pravé ruce pustil střelu zdálky. Do poločasu se už nic nestalo, do 2. poločasu vstoupilo Jestřebí opět aktivně, ale při 2 závarech se vyznamenal hostující gólman, pomohlo mu i břevno. Zápas se lámal 15 minut před koncem, když hostující útočník přetlačil Petra Opravila a dokázal odcentrovat a divizní posila hostů Šrot si balon perfektně zpracoval a trefil vzdálenější šibenici a bylo 1:2. Tento stav se nezměnil, i když šance na vyrovnání byly, jednou byl i proti jejich pomezní, když zamával nesmyslný ofsajd a přerušil nadějnou akci. Bojovnost dnes z naší strany byla, ale zkušení hosté využili několi našich chyb a z nich nás potrestali, nutno podotknout, že na balonu byli silnější, přesnější a hlavně důrazní v obraně, prostě zkušenosti z vyšších soutěží dnes efektivně zúročili. Nedá se nic dělat, hlavy nevěšet a do dalších bojů jít s hlavou vzhůru.